Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Życie jest wszystkim co mamy. Każda z nas ma marzenia i bliskich, z którymi chce je realizować. Ubezpieczając nasze życie i zdrowie zapewniamy sobie ochronę na wypadek wystąpienia zdarzeń, które mogą pokrzyżować nasze plany. Nie sposób wymienić wszystkich opcji tego rodzaju ubezpieczenia, które Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają w swojej ofercie. Pośród szerokiej oferty można wymienić wsparcie w przypadku ciężkiej choroby, skutków nieszczęśliwego wypadku oraz śmierci ubezpieczonego. Z kolei zasada "lepiej zapobiegać niż leczyć" idealnie wpisuje się w zakres ubezpieczenia zdrowotnego, które gwarantuje dostęp do lekarzy, podtrzymanie dobrego zdrowia i tym samym zapobieżenie wielu chorobom.

Życie i zdrowie

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Zapoznaj się z opcjami polis ubezpieczeniowych życia i zdrowia

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie życia może okazać się naszą najlepszą decyzją. Niewielkim kosztem uzyskujemy kompleksową ochronę w razie choroby lub wypadku, umożliwiając nam udźwignąć ciężar nowych okoliczności. Uzyskane środki pokryją wszelkie wydatki związane ze skutkami utraty zdrowia, takie jak koszty rehabilitacji, leków i środków opatrunkowych. Porównując oferty wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych możemy wybrać polisę nie tylko dostosowaną do naszych wymagań, ale również tę najbardziej korzystną cenowo. Każdy ubezpieczyciel posiada swoją unikalną propozycję, dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług agenta.

Ubezpieczenie zdrowotne

Polisa na zdrowie to dodatkowe ubezpieczenie obok podstawowego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Różnica tkwi w zakresie świadczonej pomocy, która to znacznie rozszerza wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny w czasie choroby. Pobyt w szpitalu zostanie zrekompensowany przez środki finansowe wypłacane proporcjonalnie do dni nieaktywności zawodowej. Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje również dostęp do lekarzy specjalistów, badań oraz zabiegów. Każdą ofertę można z łatwością dostosować do aktualnych potrzeb wybierając odpowiedni pakiet medyczny.

Zamów rozmowę telefoniczną. W czasie kilkunastu minut przedstawię Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzebRozmowa