Ubezpieczenie nieruchomości

Przysłowiowe cztery ściany to dla każdego miejsce, do którego zawsze można wrócić i odpocząć. Naszą oazę spokoju możemy skutecznie zabezpieczyć przed zdarzeniami losowymi oraz osobami trzecimi. Dzięki temu, nie będziemy musieli się martwić o koszty naprawy szkód na przykład po włamaniu lub pożarze. Do nieruchomości, na które jesteśmy w stanie wykupić polisę należą nie tylko dom, ale również mieszkanie, budowa, domek letniskowy oraz budynki gospodarcze. Ubezpieczając posiadaną nieruchomość będziesz mieć pewność, że nie zostaniesz sam w obliczu niekorzystnego zdarzenia, a otrzymane odszkodowanie pokryje wszelkie straty finansowe i doprowadzi Twoją nieruchomość do stanu sprzed naruszenia.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości

Zapoznaj się z nieruchomościami, na które możesz wykupić polisę

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu zapewnia spokój jego mieszkańcom w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak pożar, grad czy nawałnica. W takim przypadku, ochrona pokrywa koszty naprawy zniszczonych elementów konstrukcyjnych domu oraz wyposażenia. Ochrona może obejmować nie tylko sam dom, ale również to co znajduje się wokół. Twoja altanka, ogród oraz garaż też mogą być ubezpieczone. Nie tylko przed działaniem warunków atmosferycznych, ale również osób trzecich. Odszkodowanie z polisy zostanie wypłacone w przypadku kradzieży z włamaniem, dewastacji czy rabunku.

Ubezpieczenie mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania tak jak w przypadku domu chroni przed zdarzeniami losowymi ze strony żywiołów takich jak ogień i woda, ale również przed poczynaniami osób trzecich. Polisą ubezpieczeniową zostaną objęte ściany, okna, drzwi oraz każdy mebel i urządzenie elektryczne. Podobnie sytuacja ma się w przypadku naruszenia miru domowego, gdy następuje kradzież wyposażenia mieszkania, często także dewastacji elementów stałych, takich jak drzwi i okna. Wybrany ubezpieczyciel zajmie się naprawą poniesionych strat i tym samym uchroni właściciela nieruchomości przed obciążeniem finansowym .

Ubezpieczenie budowy

Budowę domu można ubezpieczyć już na początku po wybudowaniu fundamentów oraz ścian nośnych. W miarę postępu prac, zakres polisy zostanie poszerzony o ochronę przed kradzieżą z włamaniem. Tak jak w przypadku innych nieruchomości, ubezpieczenie obejmuje również zdarzenia losowe w postaci katastrof pogodowych oraz pożaru. Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe dają również możliwość objęcia ochroną materiały budowlane i narzędzia znajdujące się na terenie budowy. Warto mieć na uwadze, że ubezpieczyć można nie tylko nowo budowany dom, ale także budynek w trakcie przebudowy lub rozbudowy.

Ubezpieczenie domku letniskowego

Ubezpieczenie domku letniskowego, w którym przez większość roku nie przebywamy, może wydawać się stratą pieniędzy. Nic bardziej mylnego. Nic tak nie psuje wyczekiwanego urlopu jak zastanie wybitej szyby, skradzionej huśtawki ogrodowej lub grilla. Odpowiedni pakiet uchroni Cię przed wszelkimi kosztami związanymi z kradzieżą wyposażenia domku oraz dewastacją jego elementów stałych. Dodatkowo naszą cichą przystań można objąć ochroną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, które niekiedy dają się we znaki. Dzięki wypłacie środków z ubezpieczenia, odnowimy, naprawimy i zabezpieczymy każdy metr kwadratowy obiektu.

Zamów rozmowę telefoniczną. W czasie kilkunastu minut przedstawię Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzebRozmowa