Ubezpieczenie turystyczne

Wyjazd na upragniony urlop to czas służący odpoczynkowi, zregenerowaniu sił i oderwaniu się od spraw życia codziennego. Ten okres w roku nie powinien zostać zakłócony w żaden sposób. Naturalne jest, że wszystkim zdarzeniom losowym nie jesteśmy w stanie zapobiec. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie wrócili z wakacji z dodatkowym obciążeniem finansowym, które w żaden sposób nie wpisuje się w definicję udanego wypoczynku. Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu możemy uzyskać wsparcie podczas pobytu zagranicą w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub choroby, a także w trudnych sytuacjach, takich jak na przykład kradzież dokumentów albo zgubienie bagażu. Wybrany ubezpieczyciel udzieli wszelkich niezbędnych informacji oraz zapewni pomoc prawną i tłumaczeniową.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Zapoznaj się z opcjami polis ubezpieczeniowych w podróży

Koszty leczenia w podróży

O ile na terenie Polski jesteśmy chronieni przez Narodowy Fundusz Zdrowia, to poza granicami naszego kraju jesteśmy zdani tylko na siebie. Tutaj z pomocą przychodzi nam polisa turystyczna. Jej zakres możemy dobrać w zależności od naszych wymagań. Celem takiej ochrony jest zapewnienie bezpłatnej opieki medycznej w przypadku choroby lub nieszczęścliwego wypadku. W ramach polisy ubezpieczyciel pokrywa koszty badań, wizyt lekarskich, operacji, zabiegów oraz pobytu w szpitalu. Osoba objęta ubezpieczeniem uzyska róznież środki na zakup opatrunków oraz lekarstw, jak również zostanie bezpłatnie przetransportowana do Polski, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Assistance w podróży

Asisstance w podróży oznacza wszechstronną pomoc podczas zagranicznych wakacji. Jest ona realizowana za pomocą centrum alarmowego, z którym możemy mieć stały kontakt i do którego możemy zwrócić się z każdym pytaniem. W ramach polisy dowiemy się jak załatwić formalności, co zrobić w kryzysowej sytuacji oraz gdzie udać się w razie wypadku. Ubezpieczyciel przeprowadzi nas przez całą procedurę danego zdarzenia, obowiązująca w kraju, w którym się znajdujemy. Zapewni również zakwaterowanie i transport naszej rodzinie, w przypadku konieczności leczenia poza miejscem urlopu. Organizacja wsparcia w pozdróży sprawi, że żaden problem nie pozostanie bez rozwiązania, ani żadne pytanie bez odpowiedzi.

Ubezpieczenie bagażu

W czasie wyjazdu wszystko co jest w naszej dyspozycji znajduje się bagażu. Dlatego jego utrata w wyniku kradzieży lub zniszczenia w losowych zdarzeniach jest z pewnością przykrym doświadczeniem. Towarzystwa Ubezpieczeniowe wychodzą naprzeciw potrzebom podróżujących i oferują ochronę rzeczy osobistych znajdujących się w torbach, plecakach oraz walizkach. Niezależnie od tego czy jest to sprzęt elektroniczny, ubrania czy drobne przedmioty użytku codziennego, otrzymasz wszelkie potrzebne środki finansowe na ewentualną naprawę lub odkupienie utraconych przedmiotów. W przypadku zagubienia bagażu przez przewoźnika, ubezpieczyciel zapewni Ci środki na zakup produktów pierwszej potrzeby.

Zamów rozmowę telefoniczną. W czasie kilkunastu minut przedstawię Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzebRozmowa